Opieka nad grobami – Bobrowniki

Cmentarz - grobySprzątanie grobów we wsi Bobrowniki (gmina Bobrowniki, powiat będziński) obejmuje cmentarz parafii św. Wawrzyńca przy ulicy Strażackiej.

Opieka nad grobami w wsi Bobrowniki Będzińskie obejmuje różnego rodzaju usługi takie jak: profesjonalne czyszczenie grobów (pojedynczy, podwójny, grobowiec, urnowy), sprzątanie nagrobka, odśnieżanie pomników, mycie grobu, usunięcie starych zniczy i kwiatów, zapalenie znicza, postawienie kwiatów lub wiązanek, pastowanie/polerowanie nagrobka, prace ziemne (sadzenie kwiatów/roślin), malowanie liter, sprzątanie po pogrzebie. Sprawdź szczegółowy cennik z różnymi usługami sprzątania, aby zadbać o grób swoich bliskich i teren wokół niego. Jeżeli „opiekun grobu” to jest ktoś kogo potrzebujesz – to trafiłeś na odpowiednią stronę. Zachęcamy do kontaktu i zamówienia mycia nagrobków.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia pomników dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy od wielu lat zajmują się sprzątaniem na cmentarzu grobów (granit, marmur, lastryko i innych) dlatego gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. Groby myjemy za pomocą wody, a przy większych zabrudzeniach używamy specjalnych detergentów.

Mycie i czyszczenie nagrobków oferujemy jednorazowo (na dzień Wszystkich Świętych, Wielkanoc lub inne święta, bądź rocznice) oraz w pakiecie (6, 12 lub więcej myć w ciągu roku). Każda usługa jest indywidualnie dobierana do potrzeba zamawiającego. 

Dojazd na cmentarz jest płatny i wynosi 31 zł – cenę tą należy doliczyć do wybranej usługi). Zobacz także jakie inne miasta obejmuje nasza opieka nad grobem.

Cennik - mycie grobów Bobrowniki

Poniższa tabela przedstawia cennik najbardziej popularnej usługi w ramach sprzątania grobów – sprzątanie podstawowe jednorazowo i w pakiecie z podziałem na grób pojedynczy i podwójny. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym cennikiem.

CmentarzUsługaCena
Cmentarz przy ul. StrażackiejSprzątanie jednorazowe - grób pojedynczy111 zł
Sprzątanie jednorazowe - grób podwójny141 zł
Sprzątanie 6 razy - grób pojedynczy586 zł
Sprzątanie 6 razy - grób podwójny736 zł