Opieka nad grobami – Miasteczko Śląskie

Cmentarz - grobySprzątanie grobów w Miasteczku Śląskim (powiat tarnogórski) obejmuje kompleksowe usługi opieki nad grobami na cmentarzach wymienione poniżej. Są to wszystkie cmentarze na terenie Miasteczka Śląskiego (w tym Żyglina).

Opieka nad grobami w mieście Miasteczko Śląskie (Śląsk) obejmuje różnego rodzaju usługi (jednorazowo lub w pakiecie) takie jak: profesjonalne czyszczenie nagrobka (pojedynczy, podwójny, grobowiec, urnowy), sprzątanie grobu, odśnieżanie nagrobków, mycie grobu, zapalenie znicza, postawienie kwiatów lub wiązanek, pastowanie/polerowanie nagrobka, prace ziemne (sadzenie kwiatów/roślin), malowanie liter. Sprawdź szczegółowy cennik z różnymi usługami sprzątania, aby zadbać o pomnik swoich bliskich i teren wokół niego. Jeżeli „opiekun grobu” to jest coś czego potrzebujesz – to trafiłeś na odpowiednią stronę. Zachęcamy do kontaktu

Posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy od wielu lat zajmują się sprzątaniem na cmentarzu grobów (granitowych, marmurowych, lastryko i innych) dlatego gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. 

Cmentarze w Miasteczku Śląskim:

  • cmentarz przy ul. Gałczyńskiego / Górniczej / Norwida (26 zł)
  • cmentarz przy ul. Dworcowej (28 zł)
  • cmentarz w Żyglinie przy ul. Rolnej (21 zł)

Dojazd na powyższe cmentarze jest płatny (cena jednorazowego dojazdu znajduje się w nawiasie – cenę tą należy doliczyć do wybranej usługi). Zobacz także jakie inne miasta obejmuje nasza opieka nad grobem.