Opieka nad grobami – Powiat będziński

Cmentarz - grobySprzątanie grobów w powiecie będzińskim obejmuje cmentarze w gminach wymienionych poniżej.

Opieka nad grobami w powiecie będzińskim obejmuje różnego rodzaju usługi takie jak: profesjonalne czyszczenie grobów (pojedynczy, podwójny, grobowiec, urnowy), sprzątanie nagrobka, odśnieżanie pomników, mycie grobu, usunięcie starych zniczy i kwiatów, zapalenie znicza, postawienie kwiatów lub wiązanek, pastowanie/polerowanie nagrobka, prace ziemne (sadzenie kwiatów/roślin), malowanie liter, sprzątanie po pogrzebie. Sprawdź szczegółowy cennik z różnymi usługami sprzątania, aby zadbać o grób swoich bliskich i teren wokół niego. Jeżeli „opiekun grobu” to jest ktoś, kogo potrzebujesz – to trafiłeś na odpowiednią stronę. Zachęcamy do kontaktu i zamówienia mycia nagrobków.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia pomników dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy od wielu lat zajmują się sprzątaniem na cmentarzu grobów (granit, marmur, lastryko i innych) dlatego gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. Groby myjemy za pomocą wody, a przy większych zabrudzeniach używamy specjalnych detergentów.

Mycie i czyszczenie nagrobków oferujemy jednorazowo (na dzień Wszystkich Świętych, Wielkanoc lub inne święta, bądź rocznice) oraz w pakiecie (6, 12 lub więcej myć w ciągu roku). Każda usługa jest indywidualnie dobierana do potrzeba zamawiającego. 

Sprzątanie grobów - powiat będziński

Dojazd na powyższe cmentarze jest płatny (dokładna cena znajduje się po kliknięciu w daną miejscowość). Zobacz także jakie inne miasta obejmuje nasza opieka nad grobami.