Cmentarz w Piaśnikach (Świętochłowice)

Cmentarz w PiaśnikachZajmujemy się sprzątaniem grobów na cmentarzu komunalnym w Piaśnikach, dzielnicy Świętochłowic. Naszą podstawową działalnością jest utrzymywanie porządku na grobach na cmentarzu w Piaśnikach, które obejmuje takie usługi jak: sprzątanie grobu, mycie nagrobka, postawienie znicza, postawienie wiązanek lub kwiatów. Nasza opieka nad grobami obejmuje usługi jednorazowe oraz cykliczne.

Możemy zaproponować szeroki wybór nowych nagrobków oraz wszelkie prace kamieniarskie na grobach. Współpracujemy ze sprawdzonym zakładem kamieniarskim, któremu zlecamy prace związane z nagrobkami. Teren wokół grobu może zostać wyłożony kostką brukową, a przy samym grobie można postawić ławeczkę. 

Informacje o cmentarzu w Piaśnikach

Cmentarz komunalny w dzielnicy Piaśniki znajduje się przy ulicy Bytomskiej, przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach. Przy samym cmentarzu znajdują się parkingi od strony północnej i południowej. Na nekropoli znajduje się kolumbarium.  W pobliżu cmentarza znajdują się przystanki linii tramwajowych 7, 11 i 17 oraz autobusowe 840. 

Mapa cmentarza w Piaśnikach

Poniżej plan cmentarza w Świętochłowicach – Piaśnikach: Mapa - Cmentarz Piaśniki