Opieka nad grobami – Gmina Tworóg

Cmentarz - grobySprzątanie grobów w gminie Tworóg (powiat tarnogórski) obejmuje cmentarze wymienione poniżej.

Opieka nad grobami w gminie Tworóg obejmuje różnego rodzaju usługi (jednorazowo lub w pakiecie) takie jak: profesjonalne czyszczenie nagrobka (pojedynczy, podwójny, grobowiec, urnowy), sprzątanie grobu, odśnieżanie nagrobków, mycie grobu, zapalenie znicza, postawienie kwiatów lub wiązanek, pastowanie/polerowanie nagrobka, prace ziemne (sadzenie kwiatów/roślin), malowanie liter. Sprawdź szczegółowy cennik z różnymi usługami sprzątania, aby zadbać o pomnik swoich bliskich i teren wokół niego. Jeżeli „opiekun grobu” to jest coś czego potrzebujesz – to trafiłeś na odpowiednią stronę. Zachęcamy do kontaktu

Posiadamy specjalistyczny sprzęt dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy od wielu lat zajmują się sprzątaniem na cmentarzu grobów (granitowych, marmurowych, lastryko i innych) dlatego gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. 

Cmentarze w gminie Tworóg:

  • Tworóg:
    • cmentarz przy ul. Kościelnej (53 zł)
    • cmentarz przy ul. Pułaskiego / Kochanowskiego (54 zł)
  • Wojska – cmentarz przy ul. Powstańców Śląskich (62 zł)
  • Boruszowice – cmentarz przy ul. Kaletańskiej (43 zł)
  • Koty – cmentarz przy ul. Topolowej / Szkolnej (58 zł)

Dojazd na powyższe cmentarze jest płatny (cena jednorazowego dojazdu znajduje się w nawiasie – cenę tą należy doliczyć do wybranej usługi). Zobacz także jakie inne miasta obejmuje nasza opieka nad grobem.