Opieka nad grobami – Brusiek

Cmentarz - grobySprzątanie grobów we wsi Brusiek (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki) obejmuje cmentarz parafialny pw. św. Jana Chrzciciela przy ulicy Kościelnej.

Opieka nad grobami w Buruśku obejmuje różnego rodzaju usługi takie jak: profesjonalne czyszczenie grobów (pojedynczy, podwójny, grobowiec, urnowy, dziecięcy), sprzątanie nagrobka, odśnieżanie pomników, mycie grobu, usunięcie starych zniczy i kwiatów, zapalenie znicza, postawienie kwiatów lub wiązanek, pastowanie/polerowanie nagrobka, prace ziemne (sadzenie kwiatów/roślin), malowanie liter, sprzątanie po pogrzebie i wiele innych. Sprawdź szczegółowy cennik z różnymi usługami sprzątania, aby zadbać o grób swoich bliskich i teren wokół niego. Jeżeli „opiekun grobu” to jest ktoś, kogo potrzebujesz – to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zachęcamy do kontaktu i zamówienia mycia nagrobków.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do mycia pomników, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy od wielu lat zajmują się sprzątaniem na cmentarzu grobów wykonanych z różnych materiałów (granit, marmur, lastryko i innych), dlatego gwarantujemy wspaniały efekt końcowy. Groby myjemy za pomocą wody, a przy większych zabrudzeniach używamy specjalnych detergentów.

Mycie i czyszczenie nagrobków oferujemy jednorazowo (np. na dzień Wszystkich Świętych, Wielkanoc lub inne święta, bądź rocznice urodzin lub śmierci) oraz w pakiecie (6, 12 lub więcej wizyt w ciągu roku). Każda usługa jest indywidualnie dobierana do potrzeb zamawiającego.

Sprzątanie grobów Brusiek

Dojazd na cmentarz w Bruśku jest płatny i wynosi 76 zł  (cena jednorazowego dojazdu – cenę tą należy doliczyć do wybranej usługi). Zobacz także jakie inne miasta obejmuje nasza opieka nad grobem.