Poziomowanie nagrobka

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na różne usługi, jak np. poziomowanie grobu.

Usługa poziomowania nagrobka polega na ustawieniu pomnika bez żadnych pochyleń, które pojawiają się zarówno na grobach świeżych, jak i tych wieloletnich. Jesteśmy w stanie podjąć każde wyzwanie związane z wypoziomowaniem pomnika granitowego, jak i lastrykowego. Prostowanie grobu może polegać jedynie na poprawieniu ułożenia płyt, ale może też skutkować rozebraniem pomnika, ułożeniem nowej warstwy gruntu i złożeniem pomnika na nowo.

Cena poziomowania nagrobka zależy od stanu nagrobka, kamienia i rozmiarów nagrobka i jest ustalana indywidualnie w oparciu o stan obecny.

Oferujemy usługę poziomowania nagrobka na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze i inne miasta). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger