Nagrobki na styl amerykański

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na nowe nagrobki w stylu amerykańskim.

Wzory nagrobków (pomników cmentarnych) na styl amerykański można wybrać ze specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta, również na nagrobki niestandardowe. Przykładowe wzory możemy wysłać na maila w razie zainteresowania. Wykonujemy nagrobki z materiałów (m.in. granit) pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość. Ceny nagrobków na styl amerykański ustalane są indywidualnie na podstawie zamówienia. 

Wykonujemy także prace zdalnie na życzenie klienta. Jeżeli mieszkasz za daleko, a chcesz by Twoi bliscy mieli nowy nagrobek to jest oferta dla Ciebie. Po wyborze odpowiedniego pomnika wykonujemy go. Wszystko dokumentujemy zdjęciowo.

Wygląd nagrobku na styl amerykański sprowadza się jedynie do niewielkiej płytki z imieniem, nazwiskiem oraz datami urodzenia i śmierci ułożonej płasko na ziemi. Nagrobkiem na styl amerykański bywa także mylnie nazywana postawiona sama płyta pionowa. 

Oferujemy montaż nagrobka na styl amerykański na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze i inne miasta). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger