Nagrobki urnowe

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na nowe nagrobki urnowe i tablice do kolumbariów.

Wzory nagrobków urnowych (pomników cmentarnych) oraz tablic do kolumbarium można wybrać ze specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta, również na nagrobki niestandardowe. Przykładowe wzory możemy wysłać na maila w razie zainteresowania. Wykonujemy nagrobki z materiałów (m.in. granit) pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość. Wymiary nagrobków są różne i uzależnione od wymiarów grobów, nagrobki takie w dużej mierze są robione indywidualnie a ich bryła zależy również od ilości napisów jakie muszą być zmieszczone na małej przestrzeni. Ceny nagrobków urnowych ustalane są indywidualnie na podstawie zamówienia. 

Wykonujemy także prace zdalnie na życzenie klienta. Jeżeli mieszkasz za daleko, a chcesz by Twoi bliscy mieli nowy nagrobek to jest oferta dla Ciebie. Po wyborze odpowiedniego pomnika wykonujemy go. Wszystko dokumentujemy zdjęciowo.

Oferujemy montaż nagrobka urnowego lub tablicy w kolumbarium na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze i inne miasta). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger