Nagrobki pojedyncze

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą z Świętochłowic, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na nowe nagrobki pojedyncze.

Wzory nagrobków (pomników cmentarnych) pojedynczych można wybrać ze specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta, również na nagrobki niestandardowe. Przykładowe wzory możemy wysłać na maila w razie zainteresowania. Wykonujemy nagrobki z materiałów (m.in. granit) pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość. Ceny nagrobków pojedynczych ustalane są indywidualnie na podstawie zamówienia. 

Wykonujemy także prace zdalnie na życzenie klienta. Jeżeli mieszkasz za daleko, a chcesz by Twoi bliscy mieli nowy nagrobek to jest oferta dla Ciebie. Po wyborze odpowiedniego pomnika wykonujemy go. Wszystko dokumentujemy zdjęciowo.

Przygotowane wzory nagrobków pojedynczych możemy podzielić na:

  • nagrobki klasyczne – charakteryzują się się prostym kształtem,
  • nagrobki nowoczesne – podążają za zmieniającym się style, wyróżniają się na cmentarzu,
  • nagrobki tradycyjne – inspirowane wzorami z dawnych lat.

Oferujemy montaż nagrobka pojedynczego na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze i inne miasta). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger