Grobowce rodzinne

Współpracujemy ze sprawdzoną firmą z Świętochłowic, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na nowe grobowce rodzinne.

Wzory grobowców można wybrać ze specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta, również na grobowce niestandardowe. Przykładowe wzory możemy wysłać na maila w razie zainteresowania. Wykonujemy grobowce z materiałów pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość. Ceny grobowców rodzinnych ustalane są indywidualnie na podstawie zamówienia. 

Wykonujemy także prace zdalnie na życzenie klienta. Jeżeli mieszkasz za daleko, a chcesz by Twoi bliscy mieli nowy nagrobek to jest oferta dla Ciebie. Po wyborze odpowiedniego pomnika wykonujemy go. Wszystko dokumentujemy zdjęciowo.

Oferujemy montaż grobowca rodzinnego na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze i inne miasta). Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger