Nowe nagrobki

Kamieniarstwo - NagrobkiWspółpracujemy ze sprawdzoną firmą z Świętochłowic, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny na nowe nagrobki.

Wzory nagrobków można wybrać ze specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie przygotować każde życzenie klienta. Możliwe wzory możemy wysłać na maila w razie zainteresowania. Wykonujemy nagrobki z materiałów (granity) pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość.

Wykonujemy także prace zdalnie na życzenie klienta. Jeżeli mieszkasz za daleko, a chcesz by Twoi bliscy mieli nowy nagrobek to jest oferta dla Ciebie. Po wyborze odpowiedniego pomnika wykonujemy go. Wszystko dokumentujemy zdjęciowo.

Nowe nagrobki możemy podzielić na:

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Montaż nagrobków na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Zabrze i inne). Oferujemy także sprzątanie grobów oraz opiekę nad nimi.

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Facebook Messenger