Kamieniarstwo – Nagrobki

Kamieniarstwo - NagrobkiWspółpracujemy ze sprawdzoną firmą z Świętochłowic, która od lat zajmuje się sprzedażą i naprawą nagrobków. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu bardzo korzystne ceny zarówno na nowe nagrobki, jak i renowację już istniejących. Firma posiada bogatą gamę produktów oraz usług.

Wśród produktów znajdą Państwo szeroki wachlarz modeli nagrobków pojedynczych, podwójnych, urnowych, dziecięcych a także grobowców. Wzory nagrobków można wybrać z specjalnie przygotowanego katalogu lub według własnego uznania – jesteśmy w stanie przygotować każde życzenie klienta. Wykonujemy nagrobki z granitów pochodzących z całego świata zapewniając jednocześnie ich wysoką jakość.

Oferujemy także szeroki wybór galanterii nagrobkowej: litery, krzyże, wizerunki, wazony, lampy, zdjęcia, portrety, rzeźby, chodniki. Na liście usług znajdują się między innymi montaże i demontaże nagrobków na uroczystości pogrzebowe, renowacje pomników, czy poziomowanie nagrobków.

Usługi prowadzone w ramach kamieniarstwa:

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycję, dlatego zachęcamy do kontaktu. Prace związane z nagrobkami i kamieniarstwem wykonujemy na terenie Górnego Śląska (Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Katowice, Bytom, Zabrze, Siemianowice Śląskie i inne miasta. 

W sprawie nagrobków prosimy o kontakt pod numerem telefonu: